KID
Czujnik dymu Kidde KID-29HD-UK (kolor biały)
83,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Typ czujnika | Czujnik optyczny |
| Diody LED | Tak |
| Alarm świetlny | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Najlepsze zastosowania | Dom |
| Urządzenia alarmujące o decybelach | 85 dB |
| Najlepsze zastosowania | Biuro |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Prosty montaż | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Ilość | 1 |
| Typ mocowania | Montowane na powierzchni |
Moc
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 9 V |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 38 mm |
| Średnica | 10 cm |
| Waga produktu | 102 g |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 93% |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła oraz otwartego ognia. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika – produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami i skórą. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].