KID
Optyczny czujnik dymu 10Y29A Kidde
116,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 93% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Szczegóły techniczne
| Diody LED | Tak |
| Najlepsze zastosowania | Dom |
| Głośność | 85 dB |
| Kolor produktu | Biały |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Materiał obudowy | ABS |
| Typ mocowania | Montowane na powierzchni |
| Prosty montaż | Tak |
| Alarm świetlny | Tak |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Ilość | 1 |
| Funkcja reset | Tak |
| Czujnik optyczny | Tak |
| Sygnalizacja | Świetlna i dźwiękowa |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Wbudowana bateria | Tak |
| Bateria w zestawie | Tak |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 104 mm |
| Szerokość produktu | 104 mm |
| Głębokość produktu | 42 mm |
| Waga produktu | 128 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika – produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła oraz otwartego ognia. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami i skórą. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].