BLO
BLOW GŁOŚNIKI KOMPUTEROWE MS-32 SOUNDBAR
56,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Głośniki
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Rozmieszczenie głośników | Obudowa PC |
| Rozmieszczenie głośników | Podłoga |
| Rozmieszczenie głośników | Podłoga, Plansza/półka |
| Ilość przetworników | 2 |
| Kanały wyjścia audio | 1 kan. |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Rodzaj zasilania | USB |
Zawartość opakowania
| Przewody | Audio (3.5mm), USB |
Audio
| Częstotliwość skrzyżowania | 60 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Impedancja | 4 Ω |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].