BLA
Głośnik przenośny Blaupunkt PA12 (kolor czarny)
1 010,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj produktu | Torba |
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Koła transportowe | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Diody LED | Tak |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Wejście AUX | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Wydajność
| Liczba wyrównywaczy pasm | 6 |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Radio FM | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | WMA |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Regulacja poziomu tonów niskich | Tak |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 650 W |
Moc
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 / 60 Hz |
| Czas ładowania | 7 h |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 3,5 h |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 313 mm |
| Waga produktu | 15 kg |
| Szerokość produktu | 378 mm |
| Wysokość produktu | 589 mm |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dołączony mikrofon | Tak |
Głośniki
| Ilość głośników | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].