ESP
Zestaw głośników komputerowe Esperanza Arco EP119 (2.0; kolor czarny)
18,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Głośniki
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1 kg |
Cechy
| Kolor produktu | Biały |
| Zastosowanie | PC |
Porty i interfejsy
| Długość kabla | 1 m |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bluetooth | Nie |
| Złącze USB | USB |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
Moc
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Impedancja | 4 Ω |
| Zasilanie | 5V |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Zakres częstotliwości | 60 - 20000 Hz |
Materiał
| Materiał obudowy | Plastik |
Wzmacniacz
| Wzmacniacz | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].