BLO
BLOW MYJKA PAROWA PURE STEAM
358,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używać tylko zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Podczas napełniania zbiornika wodą upewnić się, że urządzenie jest wyłączone i ostudzone. |
| Ostrzeżenia | Nigdy nie kierować strumienia pary bezpośrednio na ludzi, zwierzęta ani przedmioty podatne na uszkodzenia przez parę. |
Wydajność
| Czyszczenie powierzchni | Tapicerka |
| Czyszczenie powierzchni | Fugi |
| Czyszczenie powierzchni | Ściany |
| Czyszczenie powierzchni | Urządzenia kuchenne |
| Czyszczenie powierzchni | Szkło, Podłoga, Płytki |
| Czyszczenie powierzchni | Płytki |
| Para pod ciśnieniem | 3,2 bar |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Temperatura (maks) | 130 °C |
| Czas nagrzewania | 2 min |
Zawartość opakowania
| Dysza powierzchniowa | Tak |
| Końcówka do czyszczenia okien | Tak |
| Miarka | Tak |
| Rurka przedłużająca | Tak |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Lejek | Tak |
| Dołączona dysza podłogowa | Tak |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Zasilanie sieciowe | Tak |
| Moc | 1050 W |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Pojemność | 0,35 l |
| Model | Przenośna myjka parowa |
Ergonomia
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 260 mm |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Waga produktu | 1,76 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].