KAR
Parownica KARCHER SC 3 EasyFix Plus - 1.513-661.0
957,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Typ dołączonej dyszy | Dysza ręczna |
| Rura ssąca | Tak |
| Dołączony pędzelek | Tak |
| Końcówka wskazująca | Tak |
| Końcówka do czyszczenia okien | Tak |
| Końcówka do dywanów | Tak |
| Typ szczotki w zestawie | Okrągła szczotka czyszcząca |
| Liczba rur | 2 |
| Precyzyjna końcówka parowa | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Ściereczka z mikrofibry | Tak |
| Nasadka do podłogi | Tak |
| Filtr | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Używaj urządzenia zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka oparzeń. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj parownicy w pobliżu łatwopalnych materiałów. |
Wydajność
| Regulowana para | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan, Szkło, Podłoga, Płytki |
| Czas gotowości | 0,5 min |
| Czyszczenie powierzchni | Szkło, Podłoga |
| Para pod ciśnieniem | 3,5 bar |
| Zawór bezpieczeństwa | Tak |
Konstrukcja
| Minimalna długość tuby | 50 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalna długość tuby | 100 cm |
| Model | Cylindryczna myjka parowa |
| Liczba zbiorników na wodę | 1 |
| Długość przewodu | 4 m |
| Pojemność | 1 l |
Ergonomia
| Odwapnianie i czyszczenie | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Schowek na akcesoria | Tak |
| Napełnianie w dowolnej chwili | Tak |
| Mocowanie / ułatwienie przechowywania | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Moc
| Moc | 1900 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Waga i rozmiary
| Pojemność zbiornika (woda) | 1 L |
| Głębokość produktu | 360 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].