CLA
Myjka parowa Clatronic DR 3653 (1050W; kolor żółty)
171,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Para pod ciśnieniem | 3,5 bar |
Moc
| Moc | 1050 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Model | Przenośna myjka parowa |
| Długość przewodu | 5 m |
| Pojemność | 0,25 l |
Zawartość opakowania
| Końcówka do czyszczenia okien | Tak |
| Dołączony pędzelek | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać włączonej lub pod napięciem bez nadzoru. |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu skóry i oczu z gorącą parą, która może spowodować oparzenia. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].