BLO
BLOW PISTOLET DO MASAŻU MASAŻER WAVE 5000 BLACK
215,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi. |
| Ostrzeżenia | Nie stosować na uszkodzonej skórze lub ranach. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
Zawartość opakowania
| Kabel USB | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 130 mm |
| Waga netto | 1,206 kg |
| Wysokość produktu | 241 mm |
| Waga brutto | 1,500 kg |
| Szerokość produktu | 278 mm |
Szczegóły techniczne
| Kolor produktu | Czarny |
| Właściwe wykorzystanie | Szyja, barki, ramiona, ręce, plecy, brzuch, biodra, nogi, stopy, stawy |
| Liczba poziomów intensywności | 32 |
| Kolor produktu | Szary |
Moc
| Żywotność baterii | 3 h |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Napięcie ładowania | 5 V |
| Czas ładowania | 2,5 h |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Pojemność baterii | 2200 mAh |
| Maksymalna moc | 200 W |
| Napięcie wejściowe | 10,5 - 12,6 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].