ADL
Masażer do stóp CAMRY CR 2174
158,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Pojemność | 6 l |
| Funkcja bąbelków | Tak |
| Funkcja ciepła | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Funkcje uchwytu | Ergonomiczny |
| Dołączona osłona przeciwko chlapaniu | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Ergonomiczne uchwyty | Tak |
| Funkcja wibracji | Tak |
| Maksymalna temperatura ciepłej wody | 45 °C |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Stopa |
| Cicha praca | Tak |
| Rodzaje masażu | Masaż stref refleksyjnych stóp |
Kolor
| Kolor produktu | Szary |
Moc
| Maksymalna moc wejściowa | 500 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Moc minimalna | 450 W |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Wysokość produktu | 210 mm |
| Głębokość produktu | 440 mm |
| Wymiary produktu złożonego | 390 x 440 x 95 mm |
Materiał
| Materiały | Plastik |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi. |
| Ostrzeżenia | Nie stosować na uszkodzonej skórze lub ranach. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].