ADL
Masażer do stóp ADLER AD 2177
191,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość rolek | 6 |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Pojemność zbiornika | 5,6 l |
| Funkcje uchwytu | Ergonomiczny |
Szczegóły techniczne
| Właściwe wykorzystanie | Stopa |
| Funkcje masażu | Tak |
| Funkcja ciepła | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Funkcja bąbelków | Tak |
| Moc rzeczywista | 450 W |
| Cicha praca | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Technologia podczerwieni | Tak |
| Rodzaje masażu | Masaż stref refleksyjnych stóp |
| Funkcja wibracji | Tak |
Zawartość opakowania
| Pokrowiec | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość opakowania | 430 mm |
| Głębokość opakowania | 360 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 150 mm |
| Wysokość opakowania | 260 mm |
Zasilanie
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].