BLO
BLOW PROJEKTOR PRZENOŚNY ANDROIDTV HD CINEMA BLACK
227,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Projektor
| Technologia projekcji | LED |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 1016 - 3048 mm (40 - 120") |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1280x720 |
| Projektor smart | Nie |
Video
| Pełny HD | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 137 mm |
| Wysokość produktu | 218 mm |
| Waga produktu | 0,78 kg |
| Szerokość produktu | 120 mm |
Sieć
| Wi-Fi | Tak |
| Smart TV | Nie |
| Bluetooth | Tak |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 30 °C |
Procesor
| Procesor wbudowany | Tak |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | Zasilanie |
Cechy
| Poziom hałasu | 42 dB |
| Funkcja Screen mirroring | Nie |
System obiektywów
| Ostrość | Ręczny |
Moc
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Konstrukcja
| Pozycjonowanie na rynku | Kino domowe |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Projektor o standardowym rzucie |
Multimedia
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 3 W |
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].