KAM
Projektor LED Kruger&Matz V-LED20
478,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Projektor, przewód AV (Jack 3,5 - 3x RCA), przewód zasilania, pilot, śruba (do regulacji kąta podstawy) |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | Zasilanie |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Smart TV | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
Projektor
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 381 - 3810 mm (15 - 150") |
| Technologia projekcji | LED |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1080p (1920x1080) |
| Projektor smart | Nie |
Cechy
| Poziom hałasu | 42 dB |
| Funkcja Screen mirroring | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,00 kg |
| Głębokość produktu | 208 mm |
| Szerokość produktu | 306 mm |
| Wysokość produktu | 127 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 30 °C |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 3 W |
Moc
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 70 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Pozycjonowanie na rynku | Kino domowe |
| Typ produktu | Projektor o standardowym rzucie |
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 1 |
Procesor
| Procesor wbudowany | Tak |
System obiektywów
| Ostrość | Ręczny |
| Stosunek padania | 1.4:1 |
Video
| Pełny HD | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].