SA1
PROJEKTOR SAMSUNG The Freestyle Gen.2 2023 SP-LFF3C (WYPRZEDAŻ)
1 854,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Smart TV | Tak |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Moc
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy (max) | 50 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
Cechy
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Funkcje dotyczące telegazety | Nie |
| Aplikacje wideo | Samsung TV Plus |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
Video
| Pełny HD | Tak |
| System formatu sygnału analogowego | Nieobsługiwany |
| Kompatybilność 3D | Nie |
Konstrukcja
| Typ produktu | Moduł projektora |
| Pozycjonowanie na rynku | Przenośny |
| Kolor produktu | Biały |
Projektor
| Projektor smart | Tak |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 762 - 2540 mm (30 - 100") |
| Odległość projekcji | 0,8 - 2,7 m |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 243 mm |
| Głębokość produktu | 137 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie blokować otworów wentylacyjnych. |
| Ostrzeżenia | Zachować ostrożność podczas użytkowania, aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych. |
| Ostrzeżenia | Nie narażać urządzenia na wilgoć. |
Multimedia
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital Plus |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].