BLO
BLOW RADIO PRZENOŚNE ANALOGOWE AM/FM RA9 V.2"
117,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Antena | Teleskopowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Brązowy |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Waga produktu | 1,8 kg |
Zegar
| Zintegrowany zegar | Tak |
Radio
| Radio | Przenośny |
| Zakresy tunera | AM / FM |
| Bluetooth | Tak |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie przeznaczony do użytkowania przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać urządzenia - ryzyko porażenia prądem elektrycznym. |
Głośniki
| Wbudowane głośniki | Tak |
Zasilanie
| Zasilanie sieciowe | Tak |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].