BLA
Radiobudzik Blaupunkt CR60BT
199,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Głośniki
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Bass reflex | Tak |
Cechy
| Słyszalny alarm | Tak |
| Antena | Teleskopowa |
| Bluetooth | Tak |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Styl | Klasyczny |
| Funkcja wstrzymania | Tak |
| Brzęczyk | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Model | Radiobudzik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Radio FM | Tak |
| Wbudowane radio | Tak |
| Termometr | Nie |
| Ilość stacji | 60 |
| Rodzaj sterowania | Pokrętło |
| Rodzaj sterowania | Przyciski |
Moc
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Źródło zasilania | DC/baterie |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Zasilanie awaryjne | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 68 mm |
| Waga produktu | 530 g |
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
Dane opakowania
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Ilość | 1 |
| Instrukcja obsługi | Tak |
Wyświetlacz
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kolorowy wyświetlacz | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].