ADL
Radio DAB+ ADLER AD 1184
216,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
Zegar
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Alarm | Tak |
Porty i interfejsy
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Połączenie USB | Tak |
Radio
| Dołączony tuner RDS | Tak |
| Zakresy tunera | DAB+ |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Ilość stacji | 40 |
| Zakresy tunera | AM |
| Automatyczne dostrajanie cyfrowe | Tak |
| Radio | Przenośny |
| Zakresy tunera | FM |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
Cechy
| Liczba alarów | 2 |
| Odtwarzacz mp3 | Nie |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Występ | Nie |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Drewniany |
Głośniki
| Wbudowane głośniki | Tak |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 15 W |
Nośnik danych
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].