BLA
Boombox Blaupunkt BB7WH
235,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie przeznaczony do użytkowania przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać urządzenia - ryzyko porażenia prądem elektrycznym. |
Wyświetlacz
| Podświetlany ekran | Tak |
| Kolor podświetlenia | Cyjan |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Zgodne rodzaje baterii | LR14 |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
Dysk optyczny
| Obsługa typów dysków | CD |
| Przyciski operacyjne | Odtwarzaj/Pauza, Zatrzymać |
| Mechanizm ładujący | Górą |
| Napęd optyczny | Gracz |
Cechy
| Bezpośrednie odtwarzanie z USB | Tak |
| PLL syntetyzator | Tak |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Regulacja głośności | Przyciski |
Radio
| Ilość stacji | 20 |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Zakresy tunera | FM |
Głośniki
| Moc wyjściowa (RMS) | 2,4 W |
Zawartość opakowania
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Ilość | 1 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,15 kg |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
Kaseta
| Obudowa kasety | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].