ADL
Radio ADLER AD 1171
136,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Głębokość produktu | 172 mm |
| Szerokość produktu | 290 mm |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
Cechy
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Kolorystyka | Jednolity |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Uchwyt(y) | Nie |
Radio
| Pasmo AM | 522 - 1629 kHz |
| Pasmo FM | 87 - 108 MHz |
| Radio | Przenośny |
| Zakresy tunera | AM |
| Zakresy tunera | FM |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 565 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Moc
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie przeznaczony do użytkowania przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać urządzenia - ryzyko porażenia prądem elektrycznym. |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
Głośniki
| Wbudowane głośniki | Tak |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].