ADL
Radio CAMRY CR 1182
484,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Radio
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Automatyczne dostrajanie cyfrowe | Tak |
| Radio | Przenośny |
| Zakresy tunera | AM |
| Zakresy tunera | FM |
| Zakresy tunera | DAB+ |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Maksymalny zasięg | 10 m |
| Zegar cyfrowy | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Materiały | Drewno |
| Antena | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 3,85 kg |
| Wysokość opakowania | 236 mm |
| Głębokość opakowania | 306 mm |
| Szerokość opakowania | 363 mm |
Porty i interfejsy
| Port USB | Tak |
| Wejście audio CD/AUX | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Głośniki
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
Moc
| Moc maksymalna | 45 W |
| Napięcie | 220–240 V, 50/60 Hz |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 15 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać urządzenia - ryzyko porażenia prądem elektrycznym. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie przeznaczony do użytkowania przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].