BOS
Bosch 01030 Adult Lamb & Rice 3kg (WYPRZEDAŻ)
44,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wartości odżywcze
| Białko | 21,5% |
| Bez soi | Brak danych |
| Wapń | 1,1% |
| Brak sztucznych dodatków | Brak danych |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Popiół surowy | 5,7% |
| Fosfor | 0,9% |
| Zawartość tłuszczu | 10,5% |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez laktozy | Brak danych |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Bezglutenowe | Brak danych |
Cechy
| Waga produktu | 3 kg |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Smak karmy | Ryż |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Smak karmy | Drób |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Główny smak | Drób |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Jagnięcina |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].