ROY
ROYAL CANIN CCN MINI STERILISED - sucha karma dla psa dorosłego - 8kg
268,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Dodatki do żywności dla zwierząt domowych | Dodatki żywieniowe: Witamina A: 20500 IU, Witamina D3: 900 IU, E1 (Żelazo): 40 mg, E2 (jod): 4 mg, E4 (miedź): 12 mg, E5 (mangan): 52 mg, E6 (cynk): 154 mg, E8 (selen): 0,07 mg, L-karnityna: 200 mg - Dodatki technologiczne: klinoptylolit pochodzenia osadowego: 5 g - Konserwanty - Przeciwutleniacze. |
| Waga produktu | 8 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Dodatkowe cechy | Sterylizacja |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria | Dla psa |
| Rasa pupila | Jack Russell Terrier |
| Rasa pupila | Maltańczyk |
| Seria | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wysterylizowane lub wykastrowane |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Zawiera witaminy | Witamina B2 |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Zawiera witaminy | Witamina C |
| Zawiera witaminy | Witamina B3 |
| Zawiera witaminy | Witamina B6 |
| Zawiera witaminy | Kwas foliowy |
| Zawiera witaminy | Biotyna |
| Zawiera witaminy | Witamina B5 |
| Zawiera witaminy | Witamina B12 |
| Główny smak | Kurczak |
| Zawiera witaminy | Tiamina |
| Wielkość psa | XS (<4 kg) |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie jamy ustnej |
| Wielkość psa | Mini (5 - 10 kg) |
Wartości odżywcze
| Zawartość potasu | 0,7% |
| Zawartość witaminy E | 550 mg/kg |
| Zawartość niacyny (witaminy B3) | 13,9 mg/kg |
| Popiół surowy | 5,3% |
| Zawartość L-karnityny | 200 mg/kg |
| Zawartość witaminy D3 | 900 IU/kg |
| Zawartość tauryny | 1000 mg/kg |
| Włókna surowe | 6,4% |
| Zawartość selenu | 0,24 mg/kg |
| Zawartość witaminy C | 230 mg/kg |
| Zawartość tłuszczu | 13% |
| Zawartość ryboflawiny (witaminy B2) | 3,5 mg/kg |
| Zawartość tiaminy (witaminy B1) | 3,9 mg/kg |
| Zawartość kwasu pantotenowego (witaminy B5) | 32,3 mg/kg |
| Białko | 30% |
| Zawartość witaminy B6 | 25,6 mg/kg |
| Fosfor | 0,7% |
| Zawartość kwasu foliowego (witamina B9) | 8,8 mg/kg |
| Zawartość witaminy B12 | 60 μg/kg |
| Zawartość jodu | 4,4 mg/kg |
| Zawartość cynku | 191 mg/kg |
| Zawartość żelaza | 162 mg/kg |
| Sód | 0,4% |
| Zawartość witaminy A | 22000 IU/kg |
| Zawartość magnezu | 0,08% |
| Zawartość biotyny | 2640 μg/kg |
| Metaboliczna energia (ME) | 3468 kcal/kg |
| Wapń | 0,72% |
| Zawartość manganu | 65 mg/kg |
| Zawartość miedzi | 15 mg/kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].