ROY
ROYAL CANIN SHN Medium Puppy - sucha karma dla szczeniąt - 4kg
123,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wartości odżywcze
| Zawartość witaminy E | 520 mg/kg |
| Popiół surowy | 8% |
| Włókna surowe | 1,7% |
| Białko | 32% |
| Zawartość witaminy D3 | 1000 IU/kg |
| Zawartość tłuszczu | 20% |
| Zawartość witaminy A | 16000 IU/kg |
Cechy
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga produktu | 4 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Wiek zwierzęcia | Szczenięta |
| Smak karmy | Kukurydza |
| Smak karmy | Drób |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wiek pupila | Junior |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Główny smak | Kurczak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].