BOC
BOSCH Active - sucha karma dla psa - 15 kg
174,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wartości odżywcze
| Zawartość cynku | 70 mg/kg |
| Zawartość miedzi | 10 mg/kg |
| Zawartość biotyny | 250 μg/kg |
| Zawartość manganu | 10 mg/kg |
| Zawartość żelaza | 170 mg/kg |
| Zawartość jodu | 2 mg/kg |
| Zawartość witaminy A | 12000 IU/kg |
| Zawartość witaminy D3 | 1200 IU/kg |
| Białko | 25% |
| Zawartość tiaminy (witaminy B1) | 10 mg/kg |
| Zawartość selenu | 0,2 mg/kg |
| Zawartość ryboflawiny (witaminy B2) | 10 mg/kg |
| Wapń | 1,25% |
| Fosfor | 1% |
| Zawartość witaminy E | 70 mg/kg |
| Zawartość potasu | 0,5% |
| Zawartość witaminy B12 | 30 μg/kg |
| Popiół surowy | 6,1% |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Zawartość witaminy B6 | 6 mg/kg |
| Włókna surowe | 2,5% |
Cechy
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Główny smak | Kurczak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Zwiększona aktywność |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Aktywne |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Waga produktu | 15 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].