BOC
BOSCH Maxi Adult - sucha karma dla psa - 15 kg
175,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wartości odżywcze
| Białko | 21,5% |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Popiół surowy | 5,8% |
| Zawartość tłuszczu | 12% |
Cechy
| Waga produktu | 15 kg |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Główny smak | Kurczak |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Olbrzymia rasa +45 kg |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].