BDC
Broadcom karta eHBA 9600-16e 24Gb/s SAS/SATA/NVMe PCIe 4.0 x16, 4 x4 SFF-8674
5 492,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | Australia/New Zealand RCM (AS/NZS CISPR 32; CISPR 32:2015, Class A; AS/NZS CISPR 32:2015, Class A), Canada EMC (ICES-003:2016 Issue 6: 2016, Class A; CAN/CSA CISPR 22-10; CISPR 22:2008), Europe (CE) (EN 55024, EN 55032, EN 55035; EN 55032:2015 +AC:2016, Class A; EN 55024:2010 +A1:2015; EN 55035:2017 +A11:2020), Korea (KN32/KN35), Taiwan BSMI (CNS 13438; CNS15663), USA/Canada Safety (UL Listed) (UL 62368-1, Second Edition; CAN/CSA C22.2 No. 62368-1-14), USA/Canada (FCC) (47 CFR FCC Part 15, Subpart B, Class A; ANSI C63.4:2014; CISPR 32:2008) CB (IEC 62368-1:2014 (Second edition); EN 62368-1:2014+A11: 2017), Japan (V-3/2015.04, Class A; V-4/2012.04; VCCI-CISPR 32:2016; CISPR 32:2015), Morocco (CMIM) (EN 55024, EN 55032, EN 55035; EN 55032:2015 +AC:2016, Class A; EN 55024:2010 +A1:2015; EN 55035:2017 +A11:2020) |
| Kolor produktu | Srebrny |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 5000000 h |
| Wewnętrzny | Tak |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Czarny |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
Porty i interfejsy
| Rozmiar kieszeni na karty rozszerzeń | Pełna wysokość/niski profil |
| Interfejs wyjściowy | SAS |
| NVMe | Tak |
| Interfejs hosta | PCIe |
| Standard karty rozszerzeń | PCIe 4.0 |
| Interfejs wyjściowy | SATA |
| Zewnętrzne porty mini-SAS HD | 4 |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | SUSE Linux Enterprise Server |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | VMware vSphere ESXi |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 68,8 mm |
| Szerokość produktu | 167,5 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
Moc
| Pobór mocy | 17 W |
Cechy
| Szybkość transmisji danych (maks) | 22,5 Gbit/s |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wilgocią i wysokimi temperaturami. |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj demontować ani naprawiać samodzielnie. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].