BDC
Broadcom karta HBA SAS 9300-8i SAS/SATA PCIe 3.0
1 825,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | EMC: Class B-US (CFR 47, P15B); ICES-00; V-3/02.04; EN55022/EN55024; AS/NZS 3548; N-B 2-0001-404;EN60950; WEEE |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Zielony |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2800000 h |
| Wewnętrzny | Tak |
Porty i interfejsy
| Interfejs hosta | PCIe |
| Interfejs wyjściowy | SAS |
| Interfejs wyjściowy | SATA |
| Złącze(a) | 2 x Mini SAS HD SFF8643 |
Cechy
| Szybkość transmisji danych (maks) | 12 Gbit/s |
| Model procesora | LSI SAS3008 |
| Procesor wbudowany | Tak |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -45 - 105 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 66 mm |
| Głębokość produktu | 152,4 mm |
Pozostałe funkcje
| Napięcie | 3.3, 12 V |
| Interfejs | 8 x SAS & SATA Internal |
Wymagania systemowe
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wilgocią i wysokimi temperaturami. |
| Ostrzeżenia | Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj demontować ani naprawiać samodzielnie. |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].