BDC
Broadcom karta HBA 9500-8i 12Gb/s SAS/SATA/NVMe PCIe 4.0, 1 x8 SFF-8654
2 257,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | Australia/New Zealand (AS/NZS CISPR 22), Canada ICES-003 Class B, CE Europe (EN55022/EN55024), Europe (EN55022/EN55024), Japan (VCCI V-3), Korea (RRA no 2013-24 & 25), RoHS, Safety: EN/IEC/UL 60950, Taiwan (CNS 13438), USA (FCC 47 CFR part 15 Subpart B, class B), WEEE |
| Wewnętrzny | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 5000000 h |
Wymagania systemowe
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
Dane opakowania
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość | 1 |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 55 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -45 - 105 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
Porty i interfejsy
| NVMe | Tak |
| Interfejs hosta | PCIe |
| Porty wewnętrzne mini-SAS | 1 |
| Interfejs wyjściowy | SAS |
| Rozmiar kieszeni na karty rozszerzeń | Pełna wysokość/niski profil |
Moc
| Pobór mocy | 5,96 W |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 155,6 mm |
| Głębokość produktu | 68,9 mm |
Cechy
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
Pozostałe funkcje
| Ilość | 1 szt. |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie próbuj demontować ani naprawiać samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wilgocią i wysokimi temperaturami. |
| Ostrzeżenia | Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].