BXT
BUXTON BHP-18000 - Słuchawki Bluetooth nauszne czarne
384,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Typ produktu | Słuchawki |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Poziom redukcji hałasu | Do 30 dB |
| Sterowanie | Przyciski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Muzyka / rozmowy |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł ciepła. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 82 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 195 mm |
| Waga produktu | 249 g |
Bateria
| Pojemność baterii | 650 mAh |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas rozmowy | 30 godz. |
| Czas ładowania | 1,5 godz. |
| Czas odtwarzania muzyki | 60 godz. |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (z ANC) | 40 godz. |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 60 godz. |
Mikrofon
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
Słuchawki
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 105 dB +/- 3 dB |
| Średnica głośnika | 4 cm |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Maksymalny zasięg | 50 m |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Kabel ładujący x 1 |
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 |
| Zawartość opakowania | Etui x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].