BXT
BUXTON BHP-8700 - Słuchawki Bluetooth nauszne czarne
179,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.3 BLE |
| Maksymalny zasięg | 50 m |
| Złącze USB | USB Type-C |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 224 g |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 197 mm |
| Głębokość produktu | 81 mm |
Bateria
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas rozmowy | 22 godz. |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas szybkiego ładowania | 10 min |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Pojemność baterii | 400 mAh |
| Czas odtwarzania muzyki | 60 godz. |
| Czas ładowania | 2 godz. |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
| Sterowanie | Przyciski |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Muzyka / rozmowy |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel ładujący x 1 |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Słuchawki
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 96 dB +/- 3 dB |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Redukcja hałasu | Nie |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł ciepła. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].