BXT
BUXTON BTW-8200 RACOON ANC - Słuchawki Bluetooth douszne
179,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 59 mm |
| Wysokość produktu | 47 mm |
| Głębokość produktu | 32 mm |
| Waga słuchawek | 8 g (2 x 4 g) |
| Waga etui | 35 g |
Bateria
| Czas rozmowy | 7 godz. |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym) | 25 godz. |
| Czas odtwarzania muzyki | 8 godz. |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Czas pracy (Z ANC) | 6 godz. |
| Czas ładowania etui | 1 godz. |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym/ z ANC) | 18 godz. |
Wydajność
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Stopień ochrony IP | IPX6 |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Styl noszenia | Douszny |
| Kolor produktu | Szary |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Kabel ładujący x 1 |
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Futerał ładujący |
Słuchawki
| Czułość słuchawek | 104 ± 3 dB |
| Impedancja | 16 Ω |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Średnica przetwornika | 10 mm |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
Porty i interfejsy
| Wersja Bluetooth | 5.4 BLE |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Maksymalny zasięg działania | 50 m |
| Profile Bluetooth | A2DP v1.3, AVRCP v1.6, HFP v1.7, HSP v1.2 |
| Bluetooth | Tak |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Liczba mikrofonów | 2 |
Audio
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].