CSO
CASO ZGRZEWARKA PRÓŻNIOWA 1200 1412
1 493,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 401 mm |
| Głębokość produktu | 272 mm |
| Wysokość produktu | 118 mm |
| Waga produktu | 3,35 kg |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 130 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość | 1 |
| Ilość worków próżniowych | 20 |
Cechy
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Maksymalna szerokość robocza | 30 cm |
| Funkcja uszczelniania próżniowego | Puls próżniowy |
| Funkcja uszczelniania próżniowego | Pieczęć próżniowa |
| Funkcja uszczelniania próżniowego | Kanister |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Unikaj kontaktu z wodą, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].