ADL
Zgrzewarka próżniowa ADLER AD 4503
227,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ wtyczki | Typ C (wtyczka eur) |
| Próżnia | -750 - -800 mbar |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 95 mm |
Moc
| Moc | 130 W |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Napięcie | 220 - 240 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].