CLA
Zgrzewarka Clatronic FS 3261
119,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 100 W |
Waga i rozmiary
| Wymiary produktu (SxGxW) | 330 x 125 x 80 mm |
Cechy
| Kolor produktu | Biały |
| Lampka kontrolna | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Unikaj kontaktu z wodą, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].