GJE
Chłodziarko-zamrażarka GORENJE NRKI519E41
3 365,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Lodówka
| Funkcja Super Cool | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 4 |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Typ lamp | LED |
| Liczba półek w lodówce | 5 |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
| System chłodzenia | Wentylowane |
| Półka drzwiowa na butelki | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Pojemność lodówki netto | 208 l |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 100 |
| Obciążenie | 100 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 232 kWh |
Wydajność
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 43 °C |
| Pojemność netto | 284 l |
| Regulowany termostat | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Tryb klimatu | SN-T |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
Fresh zone
| Komora Fresh zone | Tak |
Konstrukcja
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Urządzenie rozmrażające | R600a |
| Technologia przetworników | Tak |
| Wpuszczany uchwyt(y) | Tak |
| Typ zawiasu drzwi | Zawias przesuwny |
| Materiał półek | Szkło |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Kolor produktu | Biały |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
Zamrażarka
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Ilość szuflad zamrażarki | 3 |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 10 h |
| Pojemność zamrażarki brutto | 6 kg/24h |
| Pojemność zamrażarki netto | 76 l |
Ergonomia
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Alarm temperatury | Tak |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2145148 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontuj urządzenia samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę. |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 585 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 72 kg |
| Wysokość opakowania | 2038 mm |
| Głębokość opakowania | 585 mm |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 545 mm |
| Waga produktu | 67,5 kg |
| Szerokość produktu | 540 mm |
| Wysokość produktu | 1932 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].