BOS
Lodówka do zabudowy BOSCH KIS87AFE0
4 485,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Obciążenie | 90 W |
| Roczne zużycie energii | 207 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Prąd | 10 A |
Zamrażarka
| Pojemność zamrażarki netto | 63 l |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| No Frost (zamrażarka) | Nie |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 26 h |
| Pojemność zamrażarki brutto | 7 kg/24h |
| Ilość szuflad zamrażarki | 2 |
Wydajność
| Poziom hałasu | 36 dB |
| Tryb klimatu | SN-T |
| Pojemność netto | 272 l |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 43 °C |
| Funkcja urlopu | Tak |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Klasa emisji hałasu | C |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 63,6 kg |
| Szerokość produktu | 558 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 177,5 cm |
| Wysokość produktu | 1772 mm |
| Głębokość produktu | 545 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
Konstrukcja
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Kolor produktu | Biały |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Materiał półek | Szkło |
| Liczba kompresorów | 1 |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
Lodówka
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Pojemność lodówki netto | 209 l |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 5 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 5 |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Typ lamp | LED |
| Funkcja Super Cool | Tak |
| No Frost (lodówka) | Nie |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj urządzenia samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
Ergonomia
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Alarm temperatury | Tak |
| Długość przewodu | 2,3 m |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].