BOS
Lodówka do zabudowy BOSCH KIN86VFE0
4 645,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Lodówka
| Typ lamp | LED |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Liczba wyjmowalnych półek | 3 |
| Pojemność lodówki netto | 184 l |
| Funkcja Super Cool | Tak |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 4 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 3 |
Konstrukcja
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Materiał półek | Szkło |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Regulowane półki | Tak |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 64,4 kg |
| Wysokość produktu | 1772 mm |
| Szerokość produktu | 541 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 177,5 cm |
| Głębokość produktu | 548 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
Wydajność
| Pojemność netto | 260 l |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Tryb klimatu | SN-ST |
| Klasa emisji hałasu | B |
Moc
| Roczne zużycie energii | 234 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
Zamrażarka
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Pojemność zamrażarki brutto | 4 kg/24h |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 10 h |
| Pojemność zamrażarki netto | 76 l |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
Ergonomia
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę. |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj urządzenia samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].