CRI
Corsair VENGEANCE RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000Mhz CL36 AMD EXPO & Intel XMP
1 327,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Profil SPD | Tak |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| On-Die ECC | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Opóźnienie CAS | 36 |
| Napięcie pamięci | 1.4 |
| Podświetlenie | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 150 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].