CRI
Pamięć DDR5 Corsair Vengeance 192GB (4x48GB) 5200MHz CL38 (CMK192GX5M4B5200C38)
15 830,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Przeznaczenie | PC |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
| Pamięć RAM | 192 GB |
| Napięcie pamięci | 1.25 V |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 4 x 48 GB |
| Opóźnienie CAS | 38 |
| Podświetlenie | Nie |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Profil SPD | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].