GOR
GOODRAM DDR5 32GB 6400MHz CL32 2048x8
2 270,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować samodzielnie. |
Cechy
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Opóźnienie CAS | 32 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Ustawienie trybu | 2048M x 8 |
| Podświetlenie | Nie |
| Profil SPD | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 6400 MHz |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Wersja AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | 1.0 |
| On-Die ECC | Tak |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 53 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 91 g |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Wysokość opakowania | 24 mm |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 6 mm |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Głębokość produktu | 31 mm |
| Waga produktu | 66 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].