ZEL
Czajnik 1,7 2200W ZCK8024 Zelmer inox
158,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Materiał obudowy | Szkło, Stal nierdzewna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Regulowany termostat | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kontroler STRIX | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Filtrowanie | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 240 mm |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Szerokość produktu | 190 mm |
Ergonomia
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
Moc
| Moc | 2200 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].