ZEL
Czajnik 1,7L 2200W ZCK7950 Zelmer black/inox
202,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Kontroler STRIX | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Podświetlany uchwyt | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Kolor produktu | Inox |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
Ergonomia
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Szeroko otwieralna pokrywka | Tak |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,04 kg |
| Głębokość produktu | 165 mm |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 2000 W |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].