BOS
Czajnik Bosch MyMoment TWK3M127 (2400W; beżowy)
229,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Szerokość opakowania | 225 mm |
| Wysokość opakowania | 163 mm |
| Głębokość opakowania | 255 mm |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Wysokość produktu | 159 mm |
| Szerokość produktu | 228 mm |
| Głębokość produktu | 159 mm |
Ergonomia
| Sposób zdejmowania pokrywy | Pedał |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Kształt | Kształt dzbanka |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Długość przewodu | 0,8 m |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Zdejmowana podstawa | Tak |
Cechy
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Filtr Anti-Calc | Nie |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Sygnał dźwiękowy gotowości | Nie |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Zanurzony element grzewczy | Nie |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 2400 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].