BOS
Czajnik Bosch MyMoment TWK4M227 (2400W; kremowy)
244,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 2400 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Cechy
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Typ kontroli | Przyciski, Dźwignia |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Tworzywo filtra | Wapień |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Kolor produktu | Kremowy |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 255 mm |
| Wysokość opakowania | 263 mm |
| Szerokość opakowania | 225 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,6 kg |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Szerokość produktu | 228 mm |
| Wysokość produktu | 261 mm |
| Głębokość produktu | 159 mm |
Ergonomia
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Kształt | Kształt dzbanka |
| Długość przewodu | 0,8 m |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].