MEO
Czajnik ceramiczny elektryczny 1,0l 1200W MR-071-BEIGE MAESTRO
123,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Pojemność zbiornika na wodę | 1 l |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Bezgraniczna konstrukcja 360 ° | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
Waga i rozmiary
| Długość przewodu | 0,7 m |
| Średnica | 15,3 cm |
| Szerokość produktu | 206 mm |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 1,5 kg |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc | 1200 W |
Ergonomia
| Materiały | Ceramika |
| Bezprzewodowy | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].