ELC
Czajnik ELECTROLUX E4GK1-4GB
206,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Moc | 2200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 232 mm |
| Szerokość produktu | 161 mm |
| Wysokość produktu | 242 mm |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Materiał obudowy | Szkło, Stal nierdzewna |
Ergonomia
| Długość przewodu | 0,75 m |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].