MEO
Czajnik elektryczny 1,8l 1800W MR-076 MAESTRO (OUTLET)
137,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1800 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Ergonomia
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Kształt | Kształt dzbanka |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Zdejmowalna pokrywa | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Ręczny |
Cechy
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Materiał obudowy | Ceramika |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Drewniany |
| Kolor produktu | Biały |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].