ADL
Czajnik elektryczny Adler AD 1234 (2200W 1.7l; kolor biały)
58,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
Cechy
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Szerokość opakowania | 205 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,35 kg |
| Wysokość opakowania | 208 mm |
Moc
| Moc | 2200 W |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,14 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].