ADL
Czajnik elektryczny Adler AD 1277 w (2200W 1.7l; kolor biały)
87,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 165 mm |
| Szerokość opakowania | 215 mm |
| Głębokość opakowania | 226 mm |
Cechy
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Kolor produktu | Biały |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
Ergonomia
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 2200 W |
Dane logistyczne
| Produktów na palecie | 160 szt. |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,05 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].