ADL
Czajnik elektryczny ADLER AD 1345w biały
222,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Wysokość produktu | 220 mm |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc | 1850 W |
| Moc maksymalna | 2200 W |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
Ergonomia
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
Cechy
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Długość przewodu | 0,75 m |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].